Naruto RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RPG Forum

Naruto RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Правила на форума

Go down 
АвторСъобщение
SasoriThePuppetMaster
Admin
SasoriThePuppetMaster


Male Брой мнения : 362
Age : 28
Местожителство : 30
Работа : 25
Humor : 30
Registration date : 20.08.2008

Правила на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Правила на форума   Правила на форума Icon_minitimeСря Авг 20, 2008 5:13 am

Мисля че всички знаят правилата за форумите
1 Никакви спамове и флуудове
2 Никакви псувни и караници с другите потребители(има си скайпове за тая работа)
3 Бъдете редовни
4 Не ми пишете мнения от рода "моля ви направете ме админ" и "ако ме направите админ мога да оправя подобря форумът и т.н"!Да ви направя админ решавам само аз
5 На въпросът "как мога да слагам картинки" отговорът е: Ъплоудваш изображението си в някой сайт,после копираш линка на изображението идваш във форумът и пишеш това


Код:
[img]Линка на изображението[/img]

6 Ъъъъ ми нз вече
7 А да
8 Моля прочетете всичко защото иначе няма да знаете кво да правите във форумът и ше се чудите кво как и кой и къв требва да правя и дрън дрън!Четете
(споко!не съм от лошите админи!Просто не искам да пишете некви глупости ами прочетете го тва)
Като се регнеш прочиташ правилата отиваш във правене на герой пишеш там си правиш героя нали и после можеш да пише Роул Плей във местностите и т.н!Като влезе некой админ във форумът той ще ти направи спецялна тема за героят ти където ще пише колко точки имаш опит бързина дрън дрън кви атаки и джутсута знаеш и т.н!Ти немаш право да си правиш темата и да си добавяш точки!Ако го направиш някой админ ше забележи или ше провери темите да види дали наистина си ги спечелил тия точки и следователно може и да последва банн!Значи когато тренираш на поляната или площадките или някъде другаде не можеш да пишеш че си усвоил атаката!Изчакваш някой админ да пише дали си спечелил точки и дали си усвоил атаката!И моля не пишете кратки мнения!
Относно мачовете първо си наемате съдия(някой админ или модератор) и се редувате!Първо пише единият играч кво прави и кви атаки използва,после другият човек пише кво прави и после съдията който пише кой колко кръв е взел на другият и т.н докато единият не му свърши кръвта!Ами мисля че това е!...А да!И когато някой админ ви пише че сте спечелили точки или сте усвоили атака вие отивате във Относно усвояването и дигането на точки и т.н Вие отивате там и пишете колко точки кво и що и тогава някой админ пише че са добавени и ги добавя във специялната ви тема дет са там написани кръвта точките и дрън дрън

9 Не пишете двойни постове освен ако във темата не се е писало от 24 часа
Върнете се в началото Go down
http://narutoforum.niceboards.net
 
Правила на форума
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto RPG Forum :: Правила :: Правила-
Идете на: