Naruto RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RPG Forum

Naruto RPG Forum
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Вицове

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Saske
Ученик в Академията
Saske


Male Брой мнения : 318
Age : 29
Местожителство : В тоалетната до телевизора и хладилника
Registration date : 21.08.2008

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Вицове   Вицове Icon_minitimeЧет Авг 21, 2008 3:39 pm

Пускаме си вицове Smile Laughing
Върнете се в началото Go down
deidei
Ученик в Академията
deidei


Male Брой мнения : 22
Age : 24
Registration date : 29.08.2008

Вицове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вицове   Вицове Icon_minitimeСъб Авг 30, 2008 7:15 am

Момченце отива при майка си в болницата, за да види новото си братче. Случайно попада в съседно отделение и се заговорва с жена, чийто крак е на екстензия.
- Откога сте тук? - пита детето.
- От шест седмици.
- Може ли да видя бебето ви?
- Нямам бебе.
- Леле, колко сте бавна! Мама е тук само от два дни и вече си има бебе!

Разчуло се из гората, че заека оправил мечката и тя останала много доволна. Това заинтригувало вълка и един ден той го сгащил:
- Казвай как го направи!
- Много просто - навих парче едра шкурка на оная си работа.
На другия ден вълка отново причакал заека, но в ужасно настроение:
- Ти защо не ми каза от коя страна се слага шкурката бе?

Пътувало си един чукча с влакът през тайгата и през цялото време си бръмкал на устните-бърл,бърл,бърл..........но в купето при него се качила една здрава мадама която след малко му казала.

-Ако още един път бръмнеш ще те изхвърля през прозореца.

Свил се чукчата в своят ъгъл и замрял без да шава и без да диша.

По едно време се свечерило и тъй като пътували в спален вагон мадамата взела да се саблича,а чукчата гледал опулен и само премигал на парцали.Като го видяла мадамата как се пули му рекла-Май ти се иска а.А чукчата само произнесал-Ъхъ и мадамата му рекла-Ами давай тогава кво чакаш и чукчата като почнал бърл,бърл,бърл,бърл..............................

Разговор между момче на 8 г. и майка му:
Какво е презарватив ? - На Чичо Доктор лекарствата. Какво е ш*бан ? - Хубав. Какво е е*а ? - Лекувам. Какво е п*дераст ? - Лекар.
На другия ден майката на момчето се разболяла. Момчето се обадило в болницата и казало:
- Ей п*дераст, вземай си презервативите, качвай се на ш*баното си Рено и идвай да е*еш майка ми !

Влизат в едно село мъж и жена.На табелата пишело село Педерасово.Мъжът и жената се захилили и решили да попитат някой местен,защо така се казва селото.Гледат кон с каруца ,а на нея се вози мъж.Питат го:
-Извинете,това е село Педерасово,нали?
-Да,правилно,с какво мога да ви помогна?
-Ами питахме се кой ли му е измислил това име,и защо не друго,ами Педерасово?Може би сте запознат с историята на селото и бихте ни разказали?
-О-о-о,съжалявам-отговорил мъжа-нищо не знам за селото от историята му,не съм местен,аз тука съм снаха.
Върнете се в началото Go down
 
Вицове
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto RPG Forum :: Флууд Зона :: Игри-
Идете на: